Як Команда #ADINDEX працює – 20% на волонтерство

1. Ми працюємо кожен день з 24 лютого. І 24го, і 25го, і березень, квітень. На повну. Незважаючи на те, що у березні доходи нашої компанії скоротилися у п’ять разів, ми як команда продовжили бути разом та сконцентрувалися на двох напрямках: допомагати своїм клієнтам, один одному, знайомим та Державі, а також – працювати, працювати на повну – це допомагало також відволіктися від емоційної картини першіх днів, тижнів та місяців війни. І ми допомагали та працювали. Як результат, ми не тільки залишилися командою, маємо роботу зараз самі, платимо податки, більше та краще працюємо з клієнтами із закордону, але 20% всього, що ми заробляємо, ми передали тим, кому це потрібно більше ніж нам. І передусім хлопцям, що захищають нашу Україну на фронті.

Березень 2022. 50 400 грн передано волонтерам по ТРО Дніпро :

  • набір медикаментів для підрозділів ТРО, продукти харчування для пункта переселенців, матраси для обладнання на Яворницкого, 88, Дніпро;
  • ліки для лікарні Мечникова, Дніпро.

Березень-квітень 2022. 14 800 грн передано через волонтерів на спорядження для мобілізованних у ВСУ та для підрозділу ВСУ (смт. Обухівка). Надалі, ми скоцентрувалися на авто для підрозділів, бо при спілкуванні с хлопцями, саме евакуація поранених с ноля без авто є дуже великою проблемой, авто зберігає життя.

Травень 2022. Переданий до ВСУ позашляховик Subaru forester до підрозділу у м. Харьків (штурмова рота 227 батальону ТРО 127 бр.)

Червень-Липень 2022. Долучилися та закрили сбір (перерахували 136 500 грн) на придбання автомобіля (пікап) для 96 механізованої бригади «ХОЛОДНИЙ ЯР» 2-стрілецький батальон 4 рота, взвод розвідки (ШТУРМАН).

Серпень 2022. Перерахували 50 000грн (збір закритий) на придбання авто для підрозділу аеророзвідки 124 Бригади 195 Бат Харьківскої ТРО (Максу К.)

На зараз, кожен з нас працює не тільки на себе та свою родину. Ми працюємо також для тих хлопців хто найкращий через Українців. Уклін вам, захисники, будьте живими та здоровими, та вертайтеся з перемогою і скоріше.

Команда #ADINDEX, 08.09.2022.
Продовжуємо та далі більше!

Вам может быть интересно

Все посты