Наші клієнти

Компанія ДЕКА – лідер на українському ринку годинників. Працюємо з 2020 року для зростання продажів у каналах контекстної реклами та SMM.

KIDDISVIT, лідер серед постачальників іграшок на українському ринку. Надаємо послуги у SMM, допомогли вивести на ринок понад 30 брендів дитячих іграшок.

Мережа Holz – інноваційний формат салонів дверей, підлогових покриттів та сервісу. Стабільно збільшуємо зростання продажів на 20-30% від року в рік. Вивели проект у ТОП-10 у категорії за допомогою реалізації комплексної діджитал стратегії. Працюємо з 2017 року.

Volia – передовий загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер. Надавали послугу комплексного інтернет-маркетингу, що призводило до стабільного зростання продажів протягом 4-х років.

Bagsetc – мережа мультибрендових магазинів жіночих та чоловічих аксесуарів. Запуск та оптимізація торгових кампаній у Google Ads. Працюємо з 2020 року.

Ласунка – провідний виробник морозива в Україні. Допомагаємо з контент-маркетингом та SEO. Працюємо з 2019 року.

АРОМАТЕКА - це сучасний концептуальний простір, присвячений нішевій парфумерії та косметиці. Стабільний щомісячний прибуток від email-розсилок зріс майже вдвічі. Розвиваємо канал продажів за допомогою контекстної реклами, частка продажів із контексту – близько 50% від загального обороту. Працюємо з 2017 року.

Meest China – є представництвом групи компаній Meest у Китаї. Збільшили трафік на сайт та кількість конверсій за допомогою YouTube у 18,5 разів.

ПОДОРОЖНИК - інтернет-магазин похідного обладнання. Збільшили дохід у 8 разів при тому ж бюджету з інструментами SEA.