Наші клієнти

Volia - передовой общенациональный украинский телекоммуникационный провайдер. Предоставляли услугу комплексного интернет-маркетинга, что приводило к стабильному росту продаж на протяжении 4-х лет.

Компанія ДЕКА – лідер на українському ринку годинників. Працюємо з 2020 року для зростання продажів у каналах контекстної реклами та SMM.

KIDDISVIT, лідер серед постачальників іграшок на українському ринку. Надаємо послуги у SMM, допомогли вивести на ринок понад 30 брендів дитячих іграшок.

Мережа Holz – інноваційний формат салонів дверей, підлогових покриттів та сервісу. Стабільно збільшуємо зростання продажів на 20-30% від року в рік. Вивели проект у ТОП-10 у категорії за допомогою реалізації комплексної діджитал стратегії. Працюємо з 2017 року.

Volia – передовий загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер. Надавали послугу комплексного інтернет-маркетингу, що призводило до стабільного зростання продажів протягом 4-х років.

Bagsetc – мережа мультибрендових магазинів жіночих та чоловічих аксесуарів. Запуск та оптимізація торгових кампаній у Google Ads. Працюємо з 2020 року.

Ласунка – провідний виробник морозива в Україні. Допомагаємо з контент-маркетингом та SEO. Працюємо з 2019 року.