Чи є сенс запускати рекламу на майданчиках Display & Video 360, коли вже є реклама в КМС Google Ads?

 

Автор кейсу: Марія Яригіна, провідний спеціаліст з контекстної реклами в агентстві.

Клієнт. Інтернет-магазин брендового одягу класу люкс.

Завдання. Підвищити охоплення і кількість транзакцій за аудиторіями ремаркетингу в КМС Google Ads.

Що було зроблено. Запуск реклами в DoubleClick Bid Manager (DBM) для аудиторії ремаркетингу.

Результат. Вартість транзакції (CPA) за кампаніями в D&V 360 нижча на 29%. Транзакцій отримано менше, ніж в Google Ads, оскільки на D&V 360 виокремлено невеликий тестовий бюджет. CTR на майданчиках D&V 360 нижчий, що може бути спричинено формуванням методики оплати CPM (ціна за тисячу показів).

image2.png

Період: серпень 2017 ─ квітень 2018

Підключити послугу “Контекстна реклама” від ADINDEX 

Повний текст кейсу 

Google Ads — це сервіс контекстної реклами, який має безліч інструментів для запуску реклами в пошуковій мережі, на сайтах-партнерах Google (КМС) і YouТube.

Дисплей і Відео 360 (в минулому DoubleClick Bid Manager) — це єдиний продукт для розміщення, купівлі креативів на різних рекламних майданчиках, тобто це тільки медійна реклама, але з великою кількістю рекламних бірж, іншим принципом аукціону тощо.

Передісторія

На проекті клієнта було недостатнє охоплення і кількість транзакцій за аудиторіями ремаркетингу в КМС Google Ads. Ми вирішили спробувати протестувати нові інструменти медійної реклами, а саме Дисплей та Відео 360 (далі D&V 360).

Для реклами використовували тільки сервіс Google Ads. У багатьох джерелах згадується про те, що в D&V 360 більше рекламних майданчиків, ніж в Google Ads. Це твердження правильне лише тоді, коли геотаргетингом рекламних кампаній є зарубіжні країни. Для української аудиторії на обох платформах показ здійснюється практично на однакових сайтах.

Умови

KPI враховували за кампаніями, націленими на аудиторії ремаркетингу.

Марія Яригіна, провідний спеціаліст з контекстної реклами в агентстві

За даними офіційної підтримки Display&Video 360 одною з відмінностей Google Ads та D&V 360 є різні варіанти «закупівлі» рекламних місць на майданчиках. В Google Ads показують оголошення за принципом відкритого аукціону. Водночас він часто «перегрітий» через високу конкуренцію. У підсумку, оголошення показують у менш вигідних і помітних рекламних місцях. В D&V 360 є можливість брати участь в закритих аукціонах. Це дозволяє частіше показувати креативи на видимих ​​місцях. Також в D&V 360 є можливість використання Market Place, де можна домовлятися за необхідну кількість показів на певних майданчиках у видимій області екрана.

имммр.jpg

Рішення

З тестовим бюджетом ми запустили рекламу в DoubleClick Bid Manager (DBM) для аудиторії ремаркетингу. У липні 2018 року Google провів ребрендинг і тепер цей сервіс називається Display&Video 360 і входить до складу єдиної платформи ─ Google Marketing Platform.

Результат

image2.pngПеріод: серпень 2017 ─ квітень 2018

 

Вартість транзакції (CPA) за кампаніями в D&V 360 нижча на 29%. Транзакцій отримано менше, ніж в Google Ads, оскільки на D&V 360 виділено невеликий тестовий бюджет. CTR на майданчиках D&V 360 нижчий, що може бути спричинено формуванням методики оплати CPM (ціна за тисячу показів).

На питання з заголовка«Чи є сенс запускати рекламу на майданчиках Display&Video 360, коли вже є реклама в КМС Google Ads?», Відповідаємо: звичайно є! Розміщення банерів на майданчиках D&V 360 дозволило отримати додаткові транзакції за нижчою ціною. Зараз ми тестуємо рекламу різних ніш в цьому сервісі, використовуючи різні варіанти орієнтування і креативів, але про це докладніше в наступному кейсі 🙂

Підключити послугу “Контекстна реклама” від ADINDEX